Наставничко веће

Н

  презиме и име предмет/одељење
1. Шајкунић Биљана разредна настава, I-1
2. Грнчарски Татијана разредна настава, I-2
3. Станковић Катарина разредна настава, I-3
4. Ерор Љубица разредна настава, I-4
5. Новотни Снежана разредна настава, II-1
6. Вијатовић Нада разредна настава, II-2
7. Мартиновић Валентина разредна настава, II-3
8. Станојковић Јелена разредна настава, II-4
9. Сарапа Мирјана разредна настава, III-1
10. Радмановић Данка разредна настава, III-2
11. Живковић Данијела разредна настава, III-3
12. Ковачевић Маја разредна настава, III-4
13. Ђурековић Весна разредна настава, IV-1
14. Јекић Татјана разредна настава, IV-2
15. Николац Марина разредна настава, IV-3
16. Милојевић Цецилија разредна настава, IV-4
17. Копанлија Јасна разредна настава, IV-5
18. Вишњић Снежана српски језик, V-1
19. Татјана Шимић српски језик, VI-2
20. Парента Милка српски језик, VII-3
21. Драгосављевић Бранка српски језик, VIII-3
22. Бајкић Дијана енглески језик, VII-4
23. Петровић Драгана енглески језик
24. Снежана Драгичевић енглески језик
25. Стојић Јашовић Сандра енглески језик
26. Гашовић Тања француски језик, V-2
27. Радуловић Наташа француски језик, VIII-4
28. Простран Радојка историја, VI-1
29. Гагић Николина историја
30. Новичић Јелена географија, VIII-2
31. Боровац Јелена географијa
32. Радовановић Весна биологија
33. Лукач Јасмина биологија
34. Симеуновић Славица информатика, математика
35. Црномарковић Мирјана математика
36. Божић Јелена математика, VIII-1
37. Шобот Марија математика, VI-4
38. Младеновић Весна музичка култура
39. Косовац Бреслиев Клаудија ликовна култура
40. Станковић Јелена ТиТ, V-3
41. Бугарин Тања ТиТ, VI-3
42. Вареца Светлана ТиТ
43. Максимовић Мирна ТиТ, математика
44. Ристић Љубомир информатика
45. Максимовић Јасмина физика, VII-2
46. Шуштершић Далибор физичко васпитање, V-4
47. Ђорђевић Немања физичко васпитање, VII-1
48. Илић Данијела физичко васпитање
49. Гаврић Драго физичко васпитање, шах
50. Будисављевић Станислав верска настава
51. Деспот Ђорђе верска настава