Треће место на Међуокружном такмичењу у Атлетици

Мушка екипа наше школе и на међуокружном такмичењу попела се на постоље. Овог пута освојено је треће место. Такмичење је одржано у Сремској Митровици  у четвртак 14.05.2026 године.

Прво место освојила је школа Јанко Веселиновић из Шапца, друго место школа Радоје Домановић из Београда и наша школа треће место. 

Најбољи су били Вук Петровић 8/3 друго место трчање 100м., Јокић Давид 8/5 треће место трчање на 300м. И штафета 4×100м.треће место у саставу Јокић Давид, Тепавац Михајло 8/5, Ранкић Михајло 8/1 и Петровић Вук 8/3. 

Момци имају још учешће на Школској Олимпијади која се одржава 21.05 у Новом Саду.

Наставник ФЗВ

Шуштершић Далибор