Велики успех наше школе у спорту
Дана 7. 5. 2026. године одржано је Окружно такмичење школа у Сремској Митровици на Атлетском стадиону.
Наша школа имала је комплетну мушку и женску екипу као први на Општинском такмичењу.
Дечаци су направили праву сензацију и подвиг и освојили прво место што се не памти да је ико из наше Општине успео. Наши ученици су ово постигли само кроз наставу физичког и секцију док друге школе имају такмичаре који годинама тренирају атлетику.
Женска екипа била је четврта и такође се солидно показала.
Најбољи резултат постигли су Јокић Давид, Тепавац Михајло 8/5, Драгаш Константин 8/4, Ранкић Михајло 8/1 и Петровић Вук 8/3. Одлични су били и Глушац Немања 8/4 и Јурковић Иван 8/2.
Победом дечаци су остварили пласман на Међуокружно такмичење као и Школску Олимпијаду која се одржава крајем месеца у Новом Саду.
Наставник ФЗВ
Шуштершић Далибор




